Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Doładowanie karty można zrealizować na dwa sposoby:

  • Internetowo - wypełniając formularz doładowania znajdujący się w zakładce ‘doładuj kartę’. W celu doładowania należy posłużyć się numerem seryjnym karty.
  • Przelewem/przekazem pocztowym na konto firmy wpisując w tytule wpłaty numer seryjny karty.

Numer seryjny umieszczony jest na karcie obok kodu kreskowego. Pisany jest jednym ciągiem, bez spacji i zaczyna się od wielkich liter. Prawidłowo wyglądający nr seryjny karty, przykład: PINK000000000, GS000000000, DT000000000.

Doładowania wykonywane są po sprawdzeniu wyciągów bankowych – 2 razy dziennie – około godz. 8 rano, a następnie ok południa. Jeśli wpłacone środki zaksięgują się na naszym koncie po tej godzinie, będziemy je widzieć dopiero następnego dnia.

Karta Tanie Gadanie jest kartą jednorazową, po zużyciu środków można zakupić/zamówić kolejną kartę, nie można doładować już posiadanej karty.

Zamówienia kart można dokonać za pośrednictwem naszej strony w zakładce ‘zamów kartę’ lub telefonicznie pod numerem naszej infolinii.

Usługa ‘dzwoń bez karty’ polega na wykonywaniu połączeń z Zakładu Karnego bezpośrednio na numer docelowy nie używając karty telefonicznej. Numer docelowy musi zostać wcześniej aktywowany w usłudze.

Aktywacji numeru telefonu należy dokonać za pośrednictwem naszej strony w zakładce ‘oferta – dzwoń bez karty – aktywuj numer’.

Tak, aktywując numer w usłudze ‘dzwoń bez karty’ tworzy się konto, które należy dodatkowo zasilić. Środki z doładowania przeznaczane są tylko na połączenia z Zakładu Karnego.

W celu wykonania połączenia w usłudze ‘dzwoń bez karty’ należy wybrać z aparatu Dialtech numer dostępowy 19124, a następnie numer docelowy.

Usługa ‘dzwoń bez karty’ działa tylko z polskimi numerami.