Kogo obsługujemy?

Kim jesteśmy?

Dialtech sp. z o.o. to firma funkcjonująca od 2009 roku na polskim rynku usług telekomunikacyjnych świadczonych w jednostkach penitencjarnych, dedykowanych do realizacji połączeń przez osoby w nich osadzone.

Nasza spółka jest liderem w swojej branży na rynku polskim. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz profesjonalnej obsługi Klientów. Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe obszary.

Karty telefoniczne firmy Dialtech oraz aparaty samoinkasujące przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytku wewnętrznego w Aresztach Śledczych i Zakładach Karnych oraz Oddziałach Zewnętrznych.

Co robimy?

Nowoczesna technologia, wysoki standard i materiały najwyższej jakości jakie wykorzystujemy do wyposażenia jednostek penitencjarnych w nasze urządzenia decydują o wyjątkowej klasie naszej oferty.

Firma Dialtech zajmuje się sprzedażą kart telefonicznych dla osób pozbawionych wolności oraz dostarczaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla organizacji służby więziennej, a także jej pracowników.

Z największą starannością  nadzorujemy cały proces inwestycyjny związany z współpracą między jednostkami penitencjarnymi. Dbamy o to, aby każda inwestycja prowadzona była wyłącznie przy udziale doświadczonych i sprawdzonych wykonawców oraz przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i rozwiązań, aby zaoferować Klientom usługi w najwyższej jakości.

Kogo obsługujemy?

Nasza oferta skierowana jest do osób realizujących połączenia przy użyciu aparatów samoinkasujących w jednostkach penitencjarnych, przy równoczesnym  zachowaniu zapisów regulujących ich realizację.

Dodatkowo system przez nas oferowany  optymalizuje  zadania wykonywane przez pracowników Służby Więziennej.

Zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę. Nasz doświadczony zespół doskonale realizuje wszystkie plany sprzedażowe i projekty inwestycyjne, co przekłada się na stale powiększające się grono naszych zadowolonych Klientów.

Wierzymy, że szeroki pakiet i wysoka jakość usług, jakie Państwu oferujemy, będzie długotrwałym gwarantem owocnej współpracy.